3 книги про здоровий спосіб життя від Джиліан Майклз

Джиліан Майклз — одна з найвідоміших фітнес-тренерів США, автор численних комплексних тренувань і кількох книг про саморозвиток і здоровий спосіб життя. Джиліан розглядає спорт не просто як спосіб тримати себе в формі, а як одну з важливих складових досягнення успіху в житті, і з нею просто неможливо не погодитись.Ось 3 книги від Джиліан, які змусять переосмислити ваш спосіб життя і забезпечать необхідними інструментами, щоб досягнути бажаних результатів в спорті і в житті. Завантажити книги можна натиснувши на заголовок.


► Unlimited

Ця книга є безсумнівно однією з найкращих про саморозвиток: в ній розглядаються важливі психологічні аспекти і практичні кроки, які допоможуть нарешті почати жити так, як хочеться. Книга написана просто і настільки живо, що дійсно хочеться йти і досягати мети.

Аудіо-версія, яку можна прослухати безкоштовно протягом 30 днів після реєстрації: Unlimited


► Winning by losing

В цій книзі Джиліан пропонує комплексну програму втрати ваги, в яку входить робота над своїми емоціями, заняття спортом і харчування. Дуже корисна книга, якщо у вас є про все це загальне уявлення, але ви хочете упорядкувати свої знання і нарешті перейти до дій. Іще один великий плюс — це сам стиль написання, адже Джиліан завжди надихає на більше.


► Master Your Metabolism

У цій книзі пояснюється, як контролювати свій метаболізм. Як відомо, обмін речовин є дуже важливим для здоров’я і хорошого самопочуття. Тут ви знайдете відповіді на багато питань про харчування і спорт, які турбують практично кожного, але на які часто не можна знайти однозначної відповіді. Джиліан писала книгу консультуючись зі спеціалістами, лікарями і дієтологами, тож можна бути впевненими, що інформація є достовірною і корисною.


• формати: pdf, epub, mobi (якщо у вас немає програми, яка підтримує той чи інший формат, то просто введіть в пошук mobi reader / epub reader / pdf reader і завантажте програму або встановіть потрібний додаток на телефон)

• рівень: середній +

P/S Якщо ви цікавитесь ефективними заняттями спортом вдома, які не просто гарантують результати, а й мотивують займатися, то вам точно сподобаються тренування від Джиліан.