5 англомовних книг для підвищення продуктивності

Зараз повно літератури на тему продуктивності, але більшість не несе ніякої практичної цінності. Тож ось 5 найкращих книг для впорядкування свого життя, які не містять поверхневих порад, а дійсно допоможуть краще зрозуміти свою поведінку і врешті здійснити бажані зміни. Подані книжки в оригіналі сприймаються досить легко, так як орієнтовані на маси і не містять вузьковживаної лексики. Це чудовий матеріал для саморозвитку і вдосконалення англійської.


► Eat That Frog — Brian Tracey

Ця книга відома в першу чергу технікою “з’їсти жабу вранці”, тобто зробити спочатку найнеприємнішу справу. Але насправді тут зібрано 21 найкорисніших порад для підвищення продуктивності, які допоможуть вам швидше і якісніше виконувати роботу, незалежно від того, чим ви займаєтесь.

► The Power of Habit — Charles Duhigg

Ніяк не можете почати з понеділка? І навряд чи почнете, адже наша поведінка — це система звичок, яку не так просто розірвати. Але все можливо, якщо захотіти, тож читайте детально як саме утворються звички і як їх можна позбутися, або ж змінити. Це одна з тих небагатьох книг, знання з якої можна застосувати практично і обов’язково отримати результати.

► Getting things done — David Allen

Це свого роду біблія продуктивності у діловому світі. Чесно кажучи, книга розрахована більше на підприємців і дуже зайнятих людей, в яких багато різнопланових завдань, але навіть якщо у вас не так вже й багато справ, в книзі ви знайдете безліч мудрих порад, які дозволяють по-новому поглянути на свою діяльність, тож раджу прочитати, навіть якщо вам знадобиться не весь матеріал.

► The Willpower Instinct — Kelly McGonigal

Продуктивність — це не риса характеру, а стан, який залежить від багатьох внутрішніх і зовнішніх факторів, і в першу чергу від сили волі. В цій книзі авторка пояснює, як вона працює і як можна її розвивати, щоб стати щасливішим, здоровшим і продуктивнішим. Окрім корисних порад, в книзі подані й практичні вправи, які допоможуть вам розвинути силу волі.

► 7 Habits of Highly Effective People — Stephen Covey

Одна з найвпливовіших бізнес-книг про управління. За методикою автора, існує 7 звичок, які допоможуть ефективніше працювати і позбутися залежності від інших. Безсумнівно, це один із шедеврів у сфері саморозвитку і продуктивності.


Завантажити книги можна натиснувши на заголовок!