Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Краса вивчення мови якраз в тому, що можна навчатися, дізнаючись щось нове і цікаве. Звичайно, смішними картинками і короткими записами повноцінне навчання не заміниш, але це чудовий допоміжний спосіб, адже такий контент створююється в реальному часі носіями мови. Тож якщо деколи у вас не має бажання чи часу братися за щось серйозніше, то ось підбірка 5 хороших розважальних сайтів, де ви можете весело провести час і заодно збагатити словниковий запас. Перейти на сайт можна натиснувши на заголовок.


► Bored Panda

Дуже різноманітний сайт, де ви знайдете втілення творчих ідей, яскраві фото, хороший гумор, а також дізнаєтесь про цікаві місця планети і подорожі з перших уст.


► Bright Side

На цьому ресурсі теж багато всього цікавого: натхнення, креативність, психологія, корисні поради, дивовижні куточки планети, а також регулярні списки хороших книжок і фільмів.


► Sortra

Це сайт про творчість у всіх її проявах: мистецтво, фотографія, архітектура, дизайн і декор, мода. Він вам однозначно сподобається, якщо ви завжди в пошуку натхнення і нових ідей.


► Digital Synopsis

Цей ресурс в першу чергу націлений на творчих особистостей, особливо тих, хто цікавиться дизайном. Тут доступні корисні поради, оригінальні ідеї, а також цитати і трохи гумору.


► StareCat

Тут зібрані смішні картинки англійською. Гумор у вивченні мови відіграє дуже важливу роль, адже його розуміння допомагає зрозуміти менталітет країни і  знайти спільну мову з носіями.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *