Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Якщо у вас немає можливості спілкуватися з носіями мови вживу, то це не проблема, адже існує безліч чудових сервісів, які просто створені для того, щоб ви знайшли собі ідеального співрозмовника! Тож пропоную вам 5 безкоштовних сайтів, де можна попрактикувати свої мовні навички з носіями мови. Для переходу на сайт просто натисніть на заголовок.


1. Coeffee.com

Затишний сайт і дуже дружня мовна спільнота. Окрім мовного обміну ви також зможете грати в цікаві ігри, щоб поліпшити свій словниковий запас і вимову.

Coeffee.com-language-exchange


2. Speaky

Соціальна мережа для вивчення мов, де можна легко познайомитися з носіями мови з усього світу. Практика через відео чат. Під час розмови ви можете обирати підготовлені запитання з бази. Також під час розмови можна миттєво створювати нотатки, щоб нічого не забути!

speak


3. Babelvillage

Глобальний проект, де ви зможете швидко знайти собі хорошого співрозмовника для практики. Сучасний і зручний сайт, яким приємно користуватися!

babel


4. HowDoYou.Do

Чудовий сайт для мовного обміну. Тут ви зможете переписуватися, спілкуватися у відео або голосовому чаті з носіями мови. Приємний і зрозумілий дизайн.

how

5. Easy Language Exchange

Іще один чудовий сайт для інтернаціонального мовного обміну. Доступні різні способи практики і миттєвий вибір співрозмовника.

6


Спілкування в інтернеті — це дійсно хороший спосіб мовної практики і чудова нагода дізнатися щось нове про культуру країни, мову якої вивчаєте. Але не забувайте, що це лише додатковий спосіб, адже такі розмови зазвичай не заходять далі буденного рівня. Тому якщо англійська вам потрібна для серйозних цілей, як от роботи, навчання, складання тестів і т. д., то не забувайте й про самостійне навчання: більше читайте, слухайте, вивчайте корисну лексику і граматику. Пам’ятайте, що тільки вивчаючи мову комплексно ви зможете отримати якісні знання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *