Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Усі часові форми в англійській мові

0

На сайті доступний вичерпний онлайн-курс по всіх часових формах англійської мови:

уроки українською з прикладами в оригіналі доступ до знань протягом 6 місяців після придбання інтерактивні завдання для закріплення письмова підтримка в разі недорозумінь чи труднощів

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Курс для всіх, хто хоче нарешті повністю розібратися з часами в англійській. Ми будемо не просто розглядати часові форми, а й детально їх порівнювати, щоб точно нічого не сплутати. Курс підійде Вам незалежно від рівня, адже в ньому подано всі випадки вживання та важливі особливості, про які часто забувають у стандартних підручниках та на сайтах.

Скажу Вам чесно, граматика – це дійсно не так вже й весело, але нічого страшного тут теж нема. Це 20 уроків, які кожен може пройти, зрозуміти і закріпити так, щоб не повертатися до цього. Тому якщо ви дійсно хочете навчатися, я допоможу вам це зробити швидше і легше.

СПИСОК УРОКІВ

більше 800 прикладів вживання для глибокого розуміння матеріалу

більше 400 інтерактивних завдань і заодно додаткових зразків

безліч нотаток з розбором випадків, в яких легко заплутатися

Вартість курсу: 250 грн


Ввійдіть на сайт, якщо не маєте профілю, то зареєструйтеся, потім в меню, яке буде зверху, перейдіть у “Мої курси” і навпроти цього курсу натисніть записатися.

Зареєструватися на сайті або ввійти


Оплата проходить онлайн за захищеною системою через картку будь-якого банку. Якщо Вам зручно оплатити інакше – напишіть мені. Оплатити курс можна там же, де й записатися. Ви можете повернути кошти протягом 3 днів з моменту зарахування та матимете доступ до уроків протягом 6 місяців.


Я особисто зарахую Вас на курс, тому з моменту успішної оплати до зарахування може пройти кілька годин. Після цього у вас буде постійний доступ. На вказану електронну адресу вам надійде лист. Ви зможете й самі перевірити ваш статус, навпроти курсу він зміниться із “заявку прийнято” на “зараховано”.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, то звертайтесь до мене особисто за адресою yulia@entelechy.com.ua, чи напишіть повідомлення в групі соц. мереж: Vk / Facebook.