На сайті доступний вичерпний онлайн-курс по всіх часових формах англійської мови:

уроки українською з прикладами в оригіналі постійний доступ до знань після придбання інтерактивні завдання для практики підтримка в разі недорозумінь чи труднощів

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Курс для всіх, хто хоче нарешті повністю розібратися з часами в англійській. Ми будемо не просто розглядати часові форми, а й детально їх порівнювати, щоб точно нічого не сплутати. Курс підійде Вам незалежно від рівня, адже в ньому подано всі випадки вживання та важливі особливості, про які часто забувають у традиційних посібниках.

Граматика – це дійсно не так вже й весело, але нічого страшного тут теж нема. Це 20 уроків, які кожен може пройти, зрозуміти і закріпити так, щоб не повертатися до цього. Тому, якщо ви дійсно хочете навчатися, я допоможу вам це зробити швидше і легше.

СПИСОК УРОКІВ

ВАРТІСТЬ КУРСУ: 200 ГРН

більше 800 прикладів вживання для розуміння матеріалу більше 400 інтерактивних завдань і заодно додаткових зразків безліч нотаток з розбором випадків, в яких легко заплутатися

ЯК ОТРИМАТИ ДОСТУП?

Для початку, увійдіть на сайт, якщо не маєте профілю, то зареєструйтеся, потім оберіть в меню “мої курси” та запишіться за цей курс. Здійснити оплату онлайн можна одразу після запису. Я особисто Вас зарахую, тому з моменту успішної оплати до зарахування може пройти кілька годин. Після цього у вас буде постійний доступ. На вказану Вами електронну адресу надійде лист. Ви можете самі перевірити ваш статус, навпроти курсу він зміниться із “заявку прийнято” на “зараховано”.

Якщо у вас виникли будь-які запитання, то звертайтесь до мене особисто за адресою yulia@entelechy.com.ua, чи напишіть повідомлення в групі Facebook.

Категорії: онлайн-курси

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *