Курс: Усі часові форми в англійській мові

Відтепер на сайті доступний вичерпний онлайн-курс по всіх часових формах англійської мови:

уроки українською з численними прикладами в оригіналіпостійний доступ до знань після разового придбаннябагато інтерактивних завдань для закріпленняживий відгук в коментарях від мене в разі недорозумінь

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Цей курс для всіх, хто хоче нарешті повністю розібратися з часами в англійській. Тут ви не просто отримаєте купу знань, які купою так і залишаться в голові, адже ми розглянемо не тільки окремі часові форми, а й будемо детально їх порівнювати і систематизувати. Погодьтеся, що нелогічно лишати якісь випадки вживання часу чи інші особливості на потім, як то часто роблять, ділячи матеріал за рівнями. Тож курс підійде вам, якщо:

 Ви ще не починали розбиратися з часовими формами

 Ви маєте мутне уявлення про часи в англійській

 Ви розбираєтесь в часах, проте є багато незрозумілих моментів

Скажу вам як воно є: граматика – це не так вже й весело, але нічого страшного тут теж нема. Це 20 уроків, які кожен може пройти, зрозуміти і закріпити так, щоб не повертатися до цього знову. Тому якщо ви дійсно хочете навчатися, я допоможу вам зробити це якогомога краще і швидше.

СПИСОК УРОКІВ

більше 800 прикладів вживання для глибокого розуміння матеріалу

більше 400 інтерактивних завдань і заодно додаткових зразків

безліч нотаток з розбіром випадків, в яких легко заплутатися

  Вартість курсу: лише 250 грн

Ефективно й інтерактивно

Яскравий матеріал з гарним дизайном робить навчання приємним і сприймається легше. Чітка структура допоможе не тільки отримати знання, а й не заплутатися в них, а цікаві завдання дозволять одразу застосувати теорію на практиці.


Вигідно і якісно

Я розумію, що Вам потрібна англійська, але не хочеться викидати на неї захмарні суми і кілька років. Тому я пропоную вам краще рішення. За таку ж ціну ви ніде не отримаєте стільки якісної інформації, Ви й самі це зрозумієте з першого ж уроку. 


Швидко і зручно

При регулярному навчанні вже за місяць ви знатимете все про часи в англійській мові. Тут Вам не треба витрачати на дорогу більше часу, ніж на заняття, чи займатись, коли ви не можете. Навчання проходить у Вашому власному темпі, не поспішаючи за кимось, і ніхто не тягне Вас назад.

ЯК ОТРИМАТИ ДОСТУП?

Щоб долучитися та почати навчатись вже сьогодні, потрібно зробити три дуже простих кроки.

Записатися на курс:

Ввійдіть на сайт, якщо не маєте профілю, то зареєструйтеся, потім в персональному меню, яке буде справа, перейдіть у “Мої курси” і навпроти цього курсу натисніть записатися.

Здійснити оплату:

Оплата проходить онлайн за захищеною системою іPay.ua через картку будь-якого банку. Якщо Вам зручно оплатити іншим способом – напишіть мені. Оплатити курс можна там, де й записатися. Ви можете повернути кошти протягом 3 днів з моменту придбання курсу.

Почати навчання!

Я особисто зарахую Вас на курс, тому з моменту успішної оплати до зарахування може пройти кілька годин. Після того, у вас буде постійний доступ до курсу, аби лиш Вам хотілося вчитися.

На вказану електронну адресу вам надійде лист про успішне зарахування. Ви можете й самі перевірити ваш статус, навпроти курсу він зміниться із “заявку подано” на “зараховано”. Щоб перейти до уроків, коли Вам буде надано доступ, натисніть “Переглянути уроки”.


Якщо у вас виникли будь-які запитання, то лишайте їх в коментарях, звертайтесь за адресою yulia@entelechy.com.ua, чи напишіть повідомлення в групі соціальних мереж: Vk / Facebook.