Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Професійне резюме — це перший крок до успішної кар’єри, тож щоб він був дійсно вдалим, пропоную вам підбірку найкращих англомовних ресурсів, щоб скласти бездоганне резюме.


Careers24  — тут ви знайдете безліч корисних кар’єрних порад, в тому числі щодо складання резюме, супровідного листа, пошуку роботи і багато іншого.


University of Kent (Careers) велика база зразків резюме для різних професій, супровідних листів і заявок на всі випадки життя + правила складання таких документів.


Monster  — один з провідних британських сайтів пошуку роботи. Тут ви знайдете відповіді на багато запитань, які можуть виникнути при складанні резюме, але не розглядаються в стандартних джерелах.


The Muse — спільнота людей, які обожнюють свою роботу! Якщо ви ще не визначились зі своєю, то цей ресурс вам в цьому допоможе. Потрібна безкоштовна реєстрація.


The Telegraph — ще один професійний сайт, звідки можна черпати багато знань на тему резюме, співбесіди і взагалі всього, що зв’язано з успішною кар’єрою.


Кілька важливих порад для успішного резюме:

  • Додавайте супровідний лист, вказуючи в ньому чому вас цікавить саме дана вакансія і компанія. Це допоможе виділитися з маси і буде знаком того, що вам дійсно хочеться там працювати!
  • Правильно називайте файли, які відправляєте, і вказуйте тему листів. Це покаже, що ви відповідально ставитеся до деталей і взагалі любите порядок.
  • Уважно ставтеся до того, що публікуєте в соц. мережах, адже багато роботодавців їх перевіряє, а деколи навіть просять відразу вказати посилання на ваші профілі.
  • Бажано мати резюме не тільки на папері, а й на якомусь інтернет-ресурсі, як от LinkedIn. Це допоможе вам залишатися на зв’язку з потрібними людьми і навіть можливо, що роботодавці самі вас знайдуть.
  • І найголовніше — користуючись зразками, слідкуйте, щоб ваше резюме все-таки було в чомусь унікальним і завжди виявляйте справжню цікавість до вакансії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *