Професійна англійська

У нас в країні дуже часто можна почути “англійська треба всюди”, але ніхто не уточнює де саме і яка саме англійська. Тому й часто виходить, що вчимо її в університетах, на курсах, ба, навіть самостійно – але коли доходить нарешті до практики, то не можемо зв’язати двох слів докупи і маємо безліч сумнівів, чи так взагалі провильно казати.

На сайті Ви можете знайти безліч цікавих матеріалів для вивчення чи вдосконалення мови, але до цього часу досить мало уваги приділялося темі, яка справді потрібна багатьом – а саме англійська для роботи в англомовному середовищі. І зараз не йдеться про вивчення професійних термінів, зарозумних фраз та складних граматичних конструкцій, а про ефективну комунікацію з колегами та клієнтами, вміння ефективно презентувати себе та свої навички, висловити свою думку та вести переговори.

Тому відтепер з’являється нова рубрика, де кожного тижня ми розбиратимемо важливий аспект робочої англійської від складання резюме та співбесід до обговорення дедлайнів та переговорів про оплату.

На підготовку будь-якого якісно матеріалу йде досить багато часу, тому ця рубрика буде платною та функціонуватиме як підписка – тобто оплата за місяць.

Вартість:

Cover letter: чому необхідно писати лист