Підписка: Свіжий погляд на граматику

Навколо граматики зібралося вже чимало міфів, і нудна вона, і вчити її для опанування мови не треба, і ніхто в розмовній мові лев’ячу частку того всього не вживає, і взагалі чорт ногу зломить, бо на кожне правило є сто п’ятсот винятків. Звісно, диму без вогню не буває, але насправді не все так погано. Вчити граматику – справді не найцікавіше заняття, але воно варте свого часу, граматика конче потрібна всіх, хто має певні цілі – ви хочете знайти роботу, навчатися англійською, поїзати закордон? Вам треба граматика. Якщо ви хочете обмежитися спілкуванням з незнайомцями в інтернеті та підказати комусь дорогу раз в пів року – то може вона вам і не потрібна.

За свій час вивчення мови в університеті,  ясама переконалася як то може бути неефективно, але коли це подано правильно, то все стає на свої місця.

Я пропоную Вам новий формат навчання, це не довгий курс, ентузіазм до якого спадає після першого уроку. І не книжка, яка буде плитися на поличці, і навіть не сайт, де є все, але чогось таки нема.

З пфдпискою я пропоную вам розглядати 1 граматичну тему щотижня:

Це буде об’ємний урок, з повною теорією, безліччю прикладів, озвученням задля кращого розуміння, а також крім стандартних прикладів, ми розберемо живу мову з вжитком тих чи інших правил.

[supsystic-price-table id=8]