В цьому записі пропоную вам 5 підбірок з українського сайту “DIGEST”, де ви знайдете багато корисних матеріалів для саморозвитку і вивчення іноземних мов, зокрема й англійської.


35 сайти з фільмами іноземною мовою

Будь-яка мова — це просто засіб для досягнення чудової мети: сприймати в оригіналі. Тож не варто вивчати мову штучно, а краще відразу зануритися в мовне середовище. За посиланням ви знайдете чудові ресурси, де можна дивитись фільми мовою оригіналу, не витрачаючи на пошук стільки часу, скільки й на його перегляд. 🙂


15 сайтів, де можна завантажити електронні книги

Завантажити книгу в інтернеті не так вже й складно, але не всім ресурсам варто довіряти, бо можна нахапатися вірусів, або без кінця переходити з посилання на посилання, очікуючи початку завантаження. Тому ось підбірка сайтів, де можна завантажити книги різних жанрів українських і зарубіжних авторів без реєстрації, надсилання смс та інших складнощів.


14 сайтів для завантаження аудіокниг безкоштовно

На читання книг не завжди вдається виділити навіть годинку серед напруженого графіку. Але ж чимало часу ми проводимо в громадському транспорті, в заторах чи просто сидячи в черзі, то чому б не використати цей час з користю? Ось підбірка сайтів, на яких ви можете безкоштовно завантажити чи слухати онлайн аудіокниги на різну тематику та на різних мовах.


20 сайтів для вивчення іноземних мов з носіями

Що може бути ефективнішим методом вивчення іноземної мови, ніж спілкування з людиною, яка досконало володіє цією мовою, а окрім цього ще й може навчити вас такого, що ви навряд чи знайдете у підручниках? Навчатись так простіше, ніж здається, адже є багато сайтів, які це пропонують, і найкращі з них ви знайдете за посиланням.


20 сайтів для пошуку міжнародних програм та роботи

Ми живемо в той час, коли можливості валяються просто під ногами, але ж звісно потрібно трішки напружитись, щоб їх підняти. Тож якщо ви дійсно шукаєте можливість для подорожей, навчання чи роботи, користуйтеся цими перевіреними сайтами, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.


Джерело: melni.me

Категорії: ресурсистатті

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *