Практика на сайті

На сайті використовується одна з найкращих світових платформ для вивчення слів “Quizlet”!

Підбірки корисної лексики подані прямо в постах на сайті і додаються до текстів, де ви можете одразу вивчати, прослуховувати і практикувати слова наефективнішими способами!

Коли ви просто додаєте лексику для вивчення у свій словник, то створюється ілюзія, мов ці слова вже вивчені, але насправді вони безладно накопичуються, раніше додані слова не практикуються і забуваються. А якщо ви будете закріплювати лексику відразу після текстів, то ваш словниковий запас дійсно буде постійно збагачуватися.

Якщо ви серйозно взялися за вивчення англійської, то раджу зареєструватися на сайті “Quizlet”, адже так у вас буде ще більше можливостей! Ви зможете відслідковувати свій прогрес, створювати власні підбірки, або ж додавати для вивчення вже створені, наприклад, слова доступні на цьому сайті: entèlechy” на “Quizlet.

Можна завантажити додаток “Quizlet” на планшет чи смартфон, щоб навчатись будь-коли.

Реєстрація на “Quizlet”


Як практикувати слова?

sample-up-date

У правому верхньому кутку можна прослухати слово. Якщо аудіо не працює, перевірте чи у вас остання версія Flash. Найкраще користуватися браузером Google Chrome, з ним точно не виникає ніяких проблем ні з озвучкою, ні з практикою, ні з переглядом інших матеріалів.

Якщо слова не озвучуються, натисніть “View this study set” для перегляду на офіційному сайті.

►  Зірка — виділення виразів для вивчення окремо (якщо ви не знаєте тільки кілька слів).

Для перекладу флеш-картки  —  просто натисніть на неї.

Options (Налаштування):

 • Audio — ввімкнути / вимкнути аудіо; Advanced — можна обрати повільну озвучку (Slow)
 • Start with — вибір мови флеш-карток (українська, англійська, або обидві)

Внизу розташовані кнопки “перемішати вирази” і “автоматичний запуск флеш-карток”


Choose a study mode (Оберіть спосіб навчання)

Для практики доступно 6 різних способів. Спочатку варто переглянути флеш-картки. Щоб почати практикувати слова, треба обрати бажаний спосіб у нижньому правому кутку.


Scatter — поєднати відповідники слів

Тут треба якомога швидше поєднати фрази з їх перекладом. Цей спосіб практики краще обирати відразу після перегляду флеш-карток, щоб закріпити в пам’яті відповідники, а потім варто переходити до складніших способів практики.

scatter


Learn — практика написання слів

Зверніть увагу, що натиснувши “See Term first” можна змінити мову, якою треба вписувати слова. Також можна ввімкнути або вимкнути аудіо.

learn


Test — тест з варіацією способів практики

Тест з кількома різними способами практики: треба вписати переклад, обрати правильний варіант і визначити, чи твердження вірне, чи хибне.

test


Flashcards — флеш-картки

Саме з флеш-карток варто починати вивчення слів після тексту. Можна переглядати картки з обома мовами, або лише з одною, подумки згадуючи переклад, якщо ж не можете пригадати, то можна натиснути на картку, щоб побачити переклад.

fleshcart


Space race — практика написання слів (обмеження часом)

Потрібно встигнути написати фразу, поки вона не втече. Дуже цікавий спосіб практики і розвиток швидкості набору тексту. Якщо ви не встигли, то вам доведеться переписати це слово, щоб точно запам’ятати. Також можна варіювати мову.

racw


Speller — написання слів з аудіо-практикою

Тут треба вписати почуту фразу. Можна обрати повільніше озвучення або ж повторити фразу.

hear


Для максимальної ефективності найкраще варіювати різні способи практики і, головне, не забувати і не лінуватися вчити слова! Найкраще це робити відразу після опрацювання тексту і потім повторювати протягом кількох днів, що знання перейшли в довготривалу пам’ять.

Поділіться знаннями:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •