ENTELECHY — це україномовний ресурс для вивчення англійської мови. Всі матеріали доступні користувачам безкоштовно. Тут ви можете вивчити й покращити англійську самостійно і якісно, працюючи над різними аспектами мови.

Тут розглядається лексика, граматика і вимова. До багатьох записів доступні тести для закріплення матеріалу. Є також статті з корисними порадами: найефективніші техніки, інші чудові ресурси та багато іншого.

Ентелехія — це реалізація власного потенціалу, або ж внутрішня сила, яка містить у собі одразу мету й остаточний результат. Наприклад, сила, завдяки якій з крихітного насіння виростає могутнє дерево. В людині ж ця сила породжує бажання розвивати себе і створити власний зразок людини.

Англійська мова є потужним засобом цього досягти. Англійська — це не вправи з граматики і не галочка в резюме. Це ключ до нових знань, ідей, можливостей і відкриттів. Будь-яка мова — це просто засіб, оволодіти яким можна в процесі пізнання.

На сторінках проєкт в соц. мережах доступні жарти, цитати та всілякі цікавинки англійською.

Про авторські права

Авторські права на навчальні матеріали належать ENTELECHY. Коли для створення запису частково бралась інформація з інших джерел, то посилання на них вказується.

Використовувати будь-які матеріали сайту без згоди заборонено. Медіафайли, які можна переглядати чи прослуховувати на сайті не доступні для завантаження.

ENTELECHY — це авторський проєкт, тож на даний час тут ще не охоплено всю англійську мову, та кількість публікацій впевнено і стабільно збільшується.

З будь-якими питаннями чи пропозиціями звертайся за адресою: yulia@entelechy.com.ua