Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Про проект

e n t è l e c h y — це англійська мова безкоштовно онлайн для українців. Тут ви можете вивчити англійську самостійно і якісно, працюючи практично над всіма аспектами мови.

Основа навчання на сайті — озвучені матеріали в оригіналі з аптитрами (англомовний текст з українським смисловим і лексичним перекладом). Після опрацювання матеріалу ви можете одразу практикувати слова найфективнішими способами.

Окрім цього, тут розглядається лексика, граматика і вимова. До багатьох записів доступні тести для закріплення матеріалу. В блозі немає безпосереднього навчання, але є багато корисних порад щодо нього: найефективніші техніки, інші чудові ресурси і багато іншого.


Мета

Ентелехія — це повна реалізація власного потенціалу, або ж внутрішня сила, яка містить у собі одразу мету й остаточний результат. Наприклад, сила, завдяки якій з крихітного насіння виростає могутнє дерево. В людині ж ця сила породжує бажання розвивати себе і створити власний зразок людини.

Основна мета цього ресурсу — забезпечити вас інформацією, яка допоможе вам реалізувати свій потенціал, адже саме англійська мова є потужним засобом цього досягти. Англійська — це не вправи з граматики і не галочка в резюме. Це ключ до нових знань, ідей, можливостей і відкриттів, тож я хочу зробити її якомога доступнішою для вас.

Будь-яка мова — це просто засіб, оволодіти яким можна в процесі пізнання. Саме тому це не просто сайт для вивчення англійської, а в першу чергу джерело корисної і пізнавальної інформації мовою оригіналу, зокрема на такі теми як саморозвиток, продуктивність, працевлаштування, ефективне навчання, а також міжнародні новини і цікаві факти. На сторінках проекту в соц. мережах доступні жарти, цитати і всілякі цікавинки англійською.


Про авторські права

Відео з розділу “матеріали” беруться з відкритих іноземних джерел, таких як BBC, TED, Euronews, CNN, AsapSCIENCE тощо. Автор і посилання на оригінал обов’язково вказуються, що сприяє популяризації того чи іншого ресурсу серед українців. На цьому сайті використовуються лише посилання на вже завантажені відео, тому перегляди отримує основне джерело. Якщо у матеріалі присутня будь-яка реклама, то вона належить лише автору оригіналу відео.

Усі матеріали використані виключно в навчальних цілях. Вони не індексуються пошуковими системами через особливість формату, так як до них додаються українські аптитри, і таким чином не сприяють збільшенню трафіку цього сайту за рахунок чужого контенту.

До  того ж, на сайті відсутня будь-яка стороння реклама, щоб не відволікати користувачів від навчання, і знову ж таки, щоб не використовувати чужий контент у своїх цілях.

Щодо інших матеріалів: блог, лексика, граматика, вимова, тести, озвучення, то авторські права належать “entèlechy”. Коли для створення запису частково бралась інформація з інших джерел, то посилання на них вказується.

Використовувати будь-які матеріали сайту без згоди заборонено. Медіа-файли, які можна переглядати чи прослуховувати на сайті не доступні для завантаження чи копіювання.

e n t è l e c h y — це авторський проект, який розпочато не так давно, тож на даний час тут ще не охоплено всю англійську мову, та кількість публікацій впевнено і стабільно збільшується. 🙂 Матеріали орієнтовані на дорослих, які бажають покращити або вивчити цю прекрасну мову.


Автор: Борхаленко Юлія

З будь-якими питаннями чи пропозиціями звертайся за адресою: yulia@entelechy.com.ua