Слухати аудіокниги — це один з найкращих і найприємніших способів навчитися сприймати англійську на слух, збагачувати лексичний запас і відразу запам’ятовувати правильну вимову. Тож ось 6 найкращих англомовних ресурсів, де можна завантажити, або слухати аудіокниги англійською безкоштовно. Перейти на сайт можна натиснувши на заголовок.


1. Internet Archive

Це безкоштовний ресурс, де доступно більше 12 000 аудіокнижок різноманітних жанрів. Таку велику базу було сформовано завдяки поєднанню матеріалів з кількох ресурсів. Серед інших переваг — дуже приємний, сучасний дизайн. Книги сортовані за жанрами і тематикою.


2. Loyal Books

Тут доступно більше 7000 тисяч всіляких книг. В основному це класика, пригодницькі романи, поезія і багато іншого. Літературу можна обирати за жанром, також є підбірки найпопулярніших книжок, як от “100 найкращих творів”. Книги доступні для прослуховування або завантаження.


3. Learn Out Loud

Тут дуже багато цікавих книжок на різну тематику: саморозвиток, психологія, наукова і навчальна література, мистецтво і ще багато всього. Взагалі ресурс платний, але є безкоштовна база, яка включає більше ніж 3000 тисяч книг різних жанрів.


4. Lit2Go

Ця онлайн-бібліотека орієнтована на студентів, тож тут ви знайдете багато сучасної навчальної літератури, а також відомі класичні твори. Книги поділено за авторами, жанрами і підбірками. Велика перевага сайту в тому, що тут відразу доступна і аудіо, і текстова версія книги, тож початківцям краще починати саме з цього сайту.


5. Librophile

Іще один сайт з величезною базою аудіокнижок. Тут доступні платні і безкоштовні твори різних жанрів, зокрема наукові й історичні книги, художня, комедійна література і навіть еротика.


6. Free Classic Audio Books

Вся суть у заголовку. Безкоштовні класичні аудіокниги. Простий, інтуїтивний дизайн. Авторів сортовано за алфавітом, або ж можна просто скористатися пошуком.

Категорії: ресурсистатті

0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *