Тим, хто вивчає англійську самостійно, не доводиться часто щось писати, і цей аспект разом з говорінням зазвичай розвивається найменше. Але все треба брати в свої руки і не чекати, допоки вам випаде десь можливість попрактикуватися! Тим паче, що є ресурси, які в цьому допоможуть. Ось 5 корисних сайтів, де можна вдосконалити письмові навички онлайн.


► Quizlet

Саме “Quizlet” використовується на цьому сайті для практики слів після текстів. Але ви можете створювати і власні підбірки слів або речень, практикувати їх найефективнішими способами і відслідковувати свій прогрес. Великий плюс ще й в тому, що є автоматична озвучка. Також можна завантажити додаток “Quizlet” на планшет чи смартфон, щоб навчатись будь-коли.


► Speed Typing Online

Це чудовий ресурс для практики письма. Тут в якості текстів пропонуються уривки з книг, цікаві факти, короткі історії, окремі часто вживані слова і багато іншого. Раджу вам набирати зв’язні тексти, щоб заодно запам’ятовувати й порядок слів. Цей сайт створено не для вивчення мови, а саме для розвитку навички швидкого набору тексту, тож окрім того, що ви навчитеся правильно писати слова, ви вмітимете й швидко друкувати.


► 10 Fast Fingers

Цей сайт схожий на попередній, де доступні готові уривки з книжок і таке інше, однак різниця полягає в тому, що тут можна додавати власні уривки для практики. Також є можливість практикувати написання 1000 найвживаніших слів у декількох мовах, зокрема й в англійській. Також тут можна позмагатися з іншими користувачами в швидкості набору.


► Breaking News English

На цьому сайті в першу чергу можна вивчати англійську з новинами, але тут є одна дуже класна функція диктанту, де треба записати прослухане речення. Це чудова практика аудіювання і письма, до того ж, лексика там дуже корисна. Кількість букв у словах, які треба написати, позначена зірочками, і в разі необхідності, можна взяти підказку, яка відкриватиме вам літери по одній. Для такої практики треба зайти на сайт, натиснути “Dictation” і обрати якийсь урок. Перед практикою, звичайно, можна прочитати весь текст новини.


► Grammarly

Якщо ви бажаєте постійно вдосконалювати письмову англійську, то для вас є чудовий додаток “Grammarly“, який виправлятиме ваші помилки, де б ви не писали. Наразі додаток доступний для браузеру Chrome, для операційної системи Windows і для програмного забезпечення Microsoft Office. Після встановлення і реєстрації, “Grammarly” виправлятиме помилки всюди, в тому числі й в соц. мережах, також можна створювати документи в особистому кабінеті. Є розширена платна версія, яка виправляє не тільки граматичні, а й стилістичні помилки, а також пропонує детектор плагіату і таке інше, але безкоштовної версії цілком вистачить, щоб виправляти часті граматичні помилки і вдосконалити свої письмові навички.

Категорії: ресурсистатті

0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *